Wyniki konkursu „Kolejowe ABC – Na tropie bezpieczeństwa”! - Kolejowe ABC

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Czcionka:

Wysoki kontrast

Za nami kolejny konkurs w grze mobilnej Kolejowe ABC. Uczniowie z klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski po raz drugi w tym roku rywalizowali o edukacyjne miasteczko ruchu drogowego. Konkurs trwał od 13 do 27 października 2021 r.Ogłaszamy zwycięzców!

Zadaniem uczniów było zebranie jak największej liczby punktów w grze mobilnej Kolejowe ABC dla swojej klasy.

Główną nagrodą jest edukacyjne miasteczko ruchu drogowego. Dla zwycięskiej klasy zostaną również przeprowadzone wyjątkowe zajęcia edukacyjne w ramach Kampanii Kolejowe ABC, dotyczące bezpieczeństwa w pobliżu torów, na przejazdach kolejowo-drogowych, na dworcu czy w pociągu. Zwycięzcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają pakiety edukacyjne dla całej klasy zawierające m.in. odblaski, książki edukacyjne i małą maskotkę bohatera Kampanii – nosorożca Rogatka.

Laureatami konkursu „Kolejowe ABC – Na tropie bezpieczeństwa” są:

Pozycja        

Klasa      

Szkoła                    

Miejscowość      

Liczba punktów

I miejsce

5A

Szkoła Podstawowa nr 8

Świętochłowice

6345890

II miejsce

6A

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Żabia Wola

1559665

III miejsce

5A

Szkoła Podstawowa nr 33                                                         

Rybnik

620662

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Aplikacja mobilna Kolejowe ABC wspomaga edukowanie dzieci i młodzieży z całej Polski w zakresie bezpieczeństwa na terenach kolejowych. Można ją pobrać z App Store (dla systemu iOS) oraz z Google Play (dla systemu Android).

Gra powstała w ramach projektu Kampania Kolejowe ABC realizowanego przez Urząd Transportu Kolejowego. Kampania jest współfinansowana ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Aby pobrać grę, kliknij w logo wybranego sklepu.

App store Google Play

Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

pdfREGULAMIN-KONKURSU-KOLEJOWE-ABC---NA-TROPIE-BEZPIECZENSTWA.pdf707.86 KB