Rozmiar Czcionki
image_print

Aktualności

Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera

Już w sobotę 4 czerwca w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów czeka na dzieci mnóstwo niespodzianek. Z okazji Dnia Dziecka od godziny 10:00 najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. W KPRM pojawi się m.in. sympatyczny nosorożec Rogatek, bohater Kampanii Kolejowe ABC. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału!

Zachęcamy szczególnie do odwiedzenia stoiska Urzędu Transportu Kolejowego. Na dzieci będzie czekał m.in. Rogatek – sympatyczny bohater akcji edukacyjnej Kampania Kolejowe ABC. W miasteczku kolejowym UTK znajdzie się także ciekawa makieta kolejowa z modelami pociągów. Każdy zainteresowany będzie mógł zobaczyć, czy może zostać maszynistą, lub wcielić się w rolę inspektora UTK – sprawdzić siłę głosu i skorzystać ze specjalnych przyrządów pomiarowych.  

Z pozostałych atrakcji organizatorów warto wymienić np. pokazy tresury psów, symulatory jazdy na motocyklach żużlowych i wyścigowych, a także malowanie twarzy, wiele ciekawych gier oraz zabaw. Dostępna będzie strefa gastronomiczna.

Dzień dziecka w KPRM zaplanowano w godzinach 10:00-16:00. Wstęp jest wolny. Serdecznie zapraszamy!