Rozmiar Czcionki
image_print

Aktualności

Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela!

Dziś obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej – nauczyciele, wychowawcy i pedagodzy mają swoje święto. Obchodzone jest ono w rocznicę powstania 14 października 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie ministerstwa oświaty – która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w Polsce.

Wszystkim pracownikom oświaty składamy najlepsze życzenia i podziękowania za poświęcenie, cierpliwość i trud włożony w pracę z dziećmi, młodzieżą, studentami. Życzymy dużo zdrowia oraz możliwości realizacji prywatnych i zawodowych planów, aby Państwa trudna praca spotykała się z należytym szacunkiem oraz docenieniem.

Do życzeń dołącza się również Rogatek z całym Zespołem Kolejowego ABC. Życzymy, aby każdy dzień spędzony na przekazywaniu wiedzy uczniom dawał Państwu mnóstwo satysfakcji i energii do podejmowania kolejnych wyzwań. Aby uczniowie, dzięki wskazanemu przez Państwa kierunkowi, rozwijali swoje pasje i zainteresowania. Niech każda droga, jaką pokonujecie była bezpieczna i przyjemna, a cel podróży sprawiał Wam ogromną satysfakcję.

Dziękujemy za współpracę wszystkim nauczycielom, którzy włączyli się w realizację zajęć edukacyjnych prowadzonych w ramach projektu Kampania Kolejowe ABC II. Cieszymy się, że mogliśmy przekazać swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa kolejowego w wielu szkołach i przedszkolach na terenie całej Polski. Do zobaczenia na zajęciach!