Aktualności - Kolejowe ABC

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Czcionka:

Wysoki kontrast

Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski rywalizowali w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę do Beskidu Żywieckiego. Konkurs trwał od 1 września do 10 września 2019 r. Ogłaszamy wyniki konkursu.

Lekcja Kampanii Kolejowe ABC, spotkanie z nosorożcem Rogatkiem, udział w grze wielkoformatowej – to atrakcje, które czekały na przedszkolaków w Parowozowni Gniezno. Atrakcje zorganizował Urząd Transportu Kolejowego wspólnie ze Stowarzyszeniem Parowozownia Gniezno. W zabytkowym obiekcie zaprezentowany został również reportaż „Ganz. Kolejowy emeryt na chodzie”.

Już we wrześniu uczniowie szkół podstawowych z całej Polski rozpoczną kolejne zmagania w grze mobilnej „Kolejowe ABC”. Tym razem do wygrania są wyjazdy na zieloną szkołę do Beskidu Żywieckiego i na Pojezierze Gnieźnieńskie, podczas których na dzieci czekać będzie moc atrakcji oraz zajęcia na temat bezpieczeństwa na kolei.