Piknik rodzinny Grupy CTL Logistics - Kolejowe ABC

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Czcionka:

Wysoki kontrast

15 czerwca 2019 r. Zespół Kolejowego ABC podczas ,,Pikniku rodzinnego” Grupy CTL Logistics szerzył wśród dzieci wiedzę dotyczącą zasad bezpiecznego zachowania się na obszarach kolejowych.

Dzieci bardzo chętnie grały w grę symulacyjną, w której przypomniały sobie, jak ważne jest bezpieczeństwo. Z wielkim zaangażowaniem przechodziły interaktywny labirynt i układały puzzle przedstawiające prawidłowe zachowania w pobliżu torowiska. Dużym zainteresowaniem cieszył się quiz kolejowy, w którym każde dziecko mogło sprawdzić swoją wiedzę na temat bezpiecznego podróżowania koleją. Podczas pikniku najmłodsi poszerzyli swoją wiedzę na temat znaczenia znaków drogowych stawianych przed przejazdami kolejowymi. Ponadto uczestnicy dowiedzieli się, kogo należy powiadomić w przypadku niebezpiecznej sytuacji w pociągu.