Konkurs w grze „Kolejowe ABC” przedłużony do końca marca - Kolejowe ABC

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Czcionka:

Wysoki kontrast

Do 31 marca 2020 r. przedłużamy konkurs w grze edukacyjnej na smartfony „Kolejowe ABC – czas na przygodę”. W rywalizacji mogą wziąć udział dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski. Grać i uczyć się zasad bezpieczeństwa można w domu. Punkty zdobywa się dla swojej klasy.

Gra „Kolejowe ABC” uczy prawidłowych zasad bezpiecznego poruszania się na obszarach kolejowych, ale nie tylko – podczas grania można się świetnie bawić. Każdy gracz wyrusza w niezwykłą podróż, ma okazję poćwiczyć swój refleks, rozwiązać ciekawe zadania i zdobyć dla swojej klasy wyjątkowe nagrody.

Wygra ta klasa, która zdobędzie największą liczbę punktów. Główną nagrodą jest pięciodniowa zielona szkoła w Bieszczadach. Nagrodami za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca są pakiety edukacyjne dla całej klasy zawierające m.in. odblaski i książki.

W aplikacji mobilnej Kolejowe ABC każdy gracz wybiera się w podróż pociągiem na drugi koniec Polski, zdobywając po drodze różne przedmioty związane z tematem podróży koleją. Otrzymuje punkty, które mają wpływ na pozycję w rankingu. Grę można ukończyć na kilku poziomach trudności.

Aby pobrać grę, kliknij w logo wybranego sklepu.        

App storeGoogle Play

Gra powstała w ramach projektu Kampania Kolejowe ABC, realizowanego przez Urząd Transportu Kolejowego. Kampania jest współfinansowana ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Zmieniony regulamin konkursu jest dostępny poniżej. Pozostałe załączniki zostają bez zmian i są dostępne tutaj.

pdfREGULAMIN KONKURSU KOLEJOWE ABC - CZAS NA PRZYGODĘ