Konkurs "Ferie z Kolejowym ABC" rozstrzygnięty! - Kolejowe ABC

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Czcionka:

Wysoki kontrast

Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Ferie z Kolejowym ABC”.

Z okazji ferii zimowych Zespół Kolejowego ABC wraz z nosorożcem Rogatkiem przygotował dla najmłodszych trzy warsztaty plastyczne: origami, modelarski oraz ozdabiania maski karnawałowej. Dzięki udostępnionym filmom dzieci mogły przekonać się, że wystarczy zwykła kartka papieru, aby stworzyć figurkę z origami, a z materiałów dostępnych w każdym domu można wykonać oryginalny pociąg.

Aby zachęcić dzieci do kreatywnego spędzania czasu i wspólnej zabawy, zorganizowaliśmy konkurs „Ferie z Kolejowym ABC”. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej (dowolną metodą) według wzoru przedstawionego w naszych filmach: nosorożca z origami, pociągu z makulatury lub maski karnawałowej. Uczestnicy konkursu wykazali się kreatywnością i pomysłowością.

Nagrodę główną otrzymuje Julian, a nagrody za wyróżnione prace powędrują do Ignacego i Norberta.

Dodatkowo Jury postanowiło wyróżnić kolorowy i bardzo długi pociąg stworzony przez Wiktorię oraz prace Sebastiana, który jako jedyny wykonał trzy różne dzieła na podstawie naszych warsztatów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom!