Konkurs „Rogatek w podróży” - Kolejowe ABC

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Czcionka:

Wysoki kontrast

Zapraszamy dzieci do udziału w nowym konkursie „Rogatek w podróży”! Do wygrania plecak z nadrukiem postaci bohatera Kampanii Kolejowe ABC.

Konkurs rozpoczyna się 26 kwietnia 2021 r. (od momentu jego ogłoszenia na Facebooku, na profilu „Kolejowe ABC”) i trwa do 4 maja 2021 r. do godziny 23:59. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 7 maja 2021 r. w poście na Facebooku, na profilu „Kolejowe ABC”.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy:

- wykonać (dowolną metodą) pracę plastyczną pokazującą, co Rogatek, bohater Kampanii Kolejowe ABC, powinien zabrać ze sobą w podróż pociągiem,

-  oraz opublikować zdjęcie pracy plastycznej w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku, na profilu „Kolejowe ABC”.

Oceniane będą pomysł i kreatywność wykonanej pracy plastycznej. Jury wybierze 5 zdjęć przedstawiających najciekawsze i najbardziej oryginalne prace.Każdy z pięciu Laureatów otrzyma plecak dziecięcy z nadrukiem postaci bohatera Kampanii Kolejowe ABC, nosorożca Rogatka.

Jeśli masz mniej niż 13 lat, poproś opiekuna prawnego o zgłoszenie i wysłanie odpowiedniego oświadczenia (jest ono załącznikiem do Regulaminu konkursu).

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin-konkursu-Rogatek-w-podrozy.pdf

Konkurs został rozstrzygnięty!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu na naszym profilu na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/kampania.kolejowe.abc/photos/a.611290775922738/1350912331960575/

Zwycięzcom gratulujemy!