Konkursy - Kolejowe ABC

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Czcionka:

Wysoki kontrast

Ogłaszamy kolejny konkurs dla dzieci „Kolejowe ABC – Bezpieczna wyprawa po nagrody ”. Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski mogą rywalizować w grze mobilnej „Kolejowe ABC” o wyjazd klasy na zieloną szkołę. Uczestnicy mają szansę nie tylko na nagrody. Mogą również zdobyć wiedzę na temat bezpieczeństwa na kolei. Konkurs trwa od 14 – 23 września 2020 r.

Znamy zwycięzców konkursu „Kolejowe ABC – Podróżuj z Rogatkiem”. Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski rywalizowali w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę. Konkurs trwał od 1– 10 września 2020 r. Ogłaszamy wyniki konkursu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w szóstej edycji konkursu w ramach projektu „Kampania Kolejowe ABC”! W bezpiecznej rywalizacji  „Kolejowe ABC – Podróżuj z Rogatkiem” mogą wziąć udział uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski. Tym razem do wygrania jest wyjazd na zieloną szkołę na Mazurach, podczas którego na dzieci czekać będzie moc atrakcji oraz zajęcia na temat bezpieczeństwa na kolei. Konkurs trwa od 1 września do 10 września 2020 r.

Znamy zwycięzców konkursu „Kolejowe ABC – czas na przygodę”.Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski rywalizowali w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę. Konkurs trwał od 2 marca do 31 marca 2020 r. Ogłaszamy wyniki konkursu.

Ogłaszamy konkurs „Kolejowe ABC – Czas na przygodę” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski. Do wygrania jest wyjazd na zieloną szkołę w Bieszczadach. Konkurs trwa od 2 marca 2020 r. do 31 marca 2020 r.

Ogłaszamy wyniki konkursu w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę na Pojezierze Gnieźnieńskie. Konkurs trwał od 12 września do 20 września 2019 r. Ogłaszamy wyniki konkursu.

Ogłaszamy konkurs „Kolejowe ABC – Podróżuj, zwiedzaj, odkrywaj” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski. Do wygrania jest wyjazd na zieloną szkołę na Pojezierzu Gnieźnieńskim. Konkurs trwa od 12 września do 20 września 2019 r.

Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski rywalizowali w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę do Beskidu Żywieckiego. Konkurs trwał od 1 września do 10 września 2019 r. Ogłaszamy wyniki konkursu.

Ogłaszamy konkurs „Kolejowe ABC – Z przygodą przez świat” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski. Tym razem do wygrania jest wyjazd na zieloną szkołę do Beskidu Żywieckiego, podczas którego na dzieci czekać będzie moc atrakcji oraz zajęcia na temat bezpieczeństwa na kolei. Konkurs trwa od 1 września do 10 września 2019 r.

Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski rywalizowali w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę w Górach Świętokrzyskich. Konkurs trwał od 26 kwietnia do 12 maja 2019 r. Ogłaszamy wyniki konkursu.

Ogłaszamy kolejny konkurs dla dzieci pod hasłem „Kolejowe ABC – Bezpieczny młody podróżnik”. Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski mogą rywalizować w grze mobilnej „Kolejowe ABC” o wyjazd klasy na zieloną szkołę. Uczestnicy mają szansę nie tylko na nagrody. Mogą również zdobyć wiedzę na temat bezpieczeństwa na kolei. Konkurs trwa do 12 maja 2019 r.

Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski rywalizowali w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę w Bieszczadach. Konkurs trwał od 2 kwietnia do 23 kwietnia 2019 r. do godz. 12.00. Ogłaszamy wyniki konkursu.