Media o Kampanii - Kolejowe ABC

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Czcionka:

Wysoki kontrast

- Chcemy dotrzeć do 500 miejsc w Polsce, będą to gminy, w których dochodziło do wypadków na przejazdach – mówi Tomasz Frankowski z Urzędu Transportu Kolejowego.

Screen Radio Poznan

Materiał na stronie Radia Poznań

Jak zachować się na dworcach i kiedy można przejść przez przejazd kolejowy – m.in. tego uczyły się dzieci ze szczecińskich przedszkoli w trakcie lekcji „Kolejowe ABC”.

Materiał na stronie TVP3 Szczecin

 

Urząd Transportu Kolejowego rozpoczął akcję „Kolejowe ABC”. W gminach, gdzie dochodziło do niebezpiecznych sytuacji na torach, będą przeprowadzone interaktywne lekcje dla uczniów i przedszkolaków.

Screen Teleexpress copy

 

Materiał na stronie Teleexpressu

Tory to nie plac zabaw - warto o tym przypominać dzieciom, szczególnie przed wakacjami. Urząd Transportu Kolejowego rozpoczął akcję "Kolejowe ABC". W planach jest przeprowadzenie pół tysiąca interaktywnych lekcji o bezpieczeństwie. Wezmą w nich udział przedszkolaki i uczniowie m.in. z gmin, gdzie dochodziło do niebezpiecznych sytuacji na torach.

Screen TVP3 Bydgoszcz

Materiał na stronie TVP3 Bydgoszcz