Aktualności - Kolejowe ABC

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Czcionka:

Wysoki kontrast

Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy wszystkim dużo zdrowia, uśmiechu i nadziei, jaką niesie ten wyjątkowy czas. Niech świąteczna atmosfera napełni Was radością i pogodą ducha. Spędźcie ten czas bezpiecznie, dbając o siebie nawzajem.

W 2021 r. kończy się projekt Kampania Kolejowe ABC. Jednak sympatyczny nosorożec Rogatek nadal będzie uczył dzieci bezpiecznego zachowania w pobliżu przejazdów, na dworcach i w pociągach. Podsumowanie pierwszej odsłony Kampanii Kolejowe ABC odbyło się 15 grudnia 2021 r. w trakcie konferencji online.

Zapraszamy do udziału w konferencji zamykającej pierwszą edycję projektu „Kampania Kolejowe ABC” realizowanego przez Urząd Transportu Kolejowego. Podczas konferencji zostaną podsumowane działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego i młodych pasażerów kolei prowadzone w ramach projektu.